Good Girl - NATURALNA ZAPACHOWA ŚWIECA ŚWIECZKA SOJOWA

Udostępnij:

23,00 zł

4573

Nowy produkt

Naturalna sojowa świeca zapachowa 

Ekologiczna i sycząca!

Świeca jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane naturalnymi woskamido którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia bawełniany, który zapewnia równomierne wypalanie.


Wysokość: 80mm Średnica: 75mm Czas palenia: ok. 60 godz.
Waga całości: 415g Waga zalewu: +/- 190g

Opis zapachu:

Na samym początku wyczuwalna jest nuta zielona, która dodaje świeżości i lekkości. Jej delikatne i ożywiające właściwości otulają zmysły, przywołując na myśl delikatne liście i soczyste rośliny.

sercu zapachu pojawia się romantyczna róża, która emanuje swoim pięknem i czaruje swoim wyjątkowym aromatem. Jest ona doskonale zharmonizowana z konwalią, jaśminem i kwiatem pomarańczy, tworząc bukiet pełen namiętności i zmysłowości.

Baza zapachu to połączenie słodkiej wanilii, cedru, drzewa sandałowego, ambry i piżma. Te głębokie i wyraziste nuty nadają zapachowi trwałości i charakteru, tworząc harmonijną całość.

Zapach Good Girl to idealny wybór dla kobiet, które pragną otoczyć się elegancją, kobiecą siłą i niepowtarzalnym urokiem. Świeca o zapachu Good Girl wypełni przestrzeń swoją intrygującą aurą i stworzy atmosferę, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowa i pewna siebie.