Euphoria - NATURALNA ZAPACHOWA ŚWIECA ŚWIECZKA SOJOWA

Udostępnij:

23,00 zł

4573

Nowy produkt

Naturalna sojowa świeca zapachowa 

Ekologiczna i sycząca!

Świeca jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane naturalnymi woskamido którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia bawełniany, który zapewnia równomierne wypalanie.


Wysokość: 80mm Średnica: 75mm Czas palenia: ok. 60 godz.
Waga całości: 415g Waga zalewu: +/- 190g

Opis zapachu:

Na początku możemy wyczuć nuty zieleni, które mogą przypominać świeżo skoszoną trawę lub liście roślin. Dodanie pomarańczy nadaje kompozycji subtelne i energetyzujące akcenty owocowe.

W sercu zapachu znajdują się główne kwiatowe akordy lotosu i orchidei. Kwiat lotosu może przynieść delikatne, kwiatowe i lekko słodkie wibracje, podczas gdy orchidea, zależnie od jej odmiany, może dodać nuty kwiatowe, owocowe lub nawet pudrowe.

W bazie zapachu dominują nuty orientalne i drzewne. Bursztyn, znany z ciepłego, miodowego charakteru, nadaje głębię i trwałość kompozycji. Piżmo może dodać subtelnego zmysłowego akcentu, podczas gdy paczula przynosi głębsze, dymne i ziemiste wrażenia. Dodatkowo, tonka bean, o słodkim, migdałowym aromacie, może nadawać zapachowi trochę gourmandowej słodyczy.

Ostatecznie ten zapach wydaje się być nie tylko harmonijną mieszanką natury i świeżości, ale także posiada nuty orientalne, które dodają mu ciepła i głębi. Całość tworzy zapach przyciągający uwagę i zapadający w pamięć.