PATCHOULI SANDAL - Świeca sojowa z drewnianym knotem Blue

Udostępnij:

18,00 zł

0000004562

Nowy produkt

Ten produkt nie jest już w magazynie

Świeca sojowa z drewnianym knotem

Ekologiczna i sycząca!

GREEN KNOT.jpg

Świeca jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło pomalowane na granatowo zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem sojowym, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia drewniany knot, który zapewnia równomierne wypalanie oraz przyjemnie "pyrka" gdy płonie.

                                                                     
                                                                          OPIS ZAPACHU

Pozwól sobie na chwilę wyciszenia i relaksu, które daje korzenny zapach drzewa sandałowego. Zanurz się w klimacie tajemniczości i mistycyzmu jaki sprawia zapach paczuli. Dzięki temu niesamowitemu połączeniu możesz w pełni się odprężyć, twoje nerwy zostaną złagodzone, znikną wszelkie napięcia.Wysokość: 80mm Średnica: 75mm Czas palenia: ok. 45 godz.
Waga całości: 415g Waga zalewu: +/- 190g

Zawiera niewielki dodatek w postaci olejów roślinnych. Nasze woski są wolne od materiału modyfikowanego genetycznie, nie zawierają pestycydów i herbicydów, co zostało potwierdzone przez analizy dokonane w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Producent gwarantuje, że są 100% roślinne i nie zawierają ropy naftowej i produktów ropopochodnych, parafiny, wosku palmowego ani pszczelego. Są to woski naturalne, wegańskie, biodegradowalne, nie zawierają szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne.

Podobne produkty