Nowa odsłona sklepu już online!

Posted By: ZAPACHOWY DOM In: Aktualności On: Comment: 0 Hit: 1396

Nowa szata graficzna hurtowniaswiec.pl jest już online!
Z dumą prezentujemy odświeżoną stronę naszego sklepu. Jednocześnie zwracamy uwagę, że prace nadal trwają i mogą wystąpić krótkie przerwy w działaniu strony oraz lekkie anomalie w postaci dziwnie sformatowanego tekstu czy grafik niedokładnie na swoim miejscu. Chcieliśmy jak najszybciej oddać w wasze ręce nasz nowy design, który jest dopieszczany każdego dnia.

Pracy przed nami jest jeszcze sporo. Wiele stron wymaga poprawek w tłumaczeniu, rozmieszczeniu niektórych elementów. Przeróbki wymagają wszystkie kategorie. Grafiki na stronie głównej też ulegną zmianie gdy tylko oderwę się od kodu strony i panelu administracyjnego, i znajdę chwilę aby chwycić za aparat i przeprosić się z Photoshopem. Cały czas pracuję także nad rozwiązaniem jednego problemu który spędza mi sen z powiek - aby dojść do produktów wymagamy obecnie zbyt wielu decyzji.

Zmiany można obserwować na sklepie każdego dnia, dlatego zachęcam do przeglądania naszego asortymentu (to w końcu ponad 3000 pozycji) oraz pisaniu do nas wszelkich uwag.

Comments

Leave your comment