PATCHOULI SANDAL - Świeca sojowa z drewnianym knotem bronze

Udostępnij:

25,00 zł

5437

Nowy produkt

Świeca sojowa z drewnianym knotem

Ekologiczna i sycząca!

OPIS ZAPACHU

Pozwól sobie na chwilę wyciszenia i relaksu, które daje korzenny zapach drzewa sandałowego. Zanurz się w klimacie tajemniczości i mistycyzmu jaki sprawia zapach paczuli. Dzięki temu niesamowitemu połączeniu możesz w pełni się odprężyć, twoje nerwy zostaną złagodzone, znikną wszelkie napięcia.

Świeca jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, okrągłe szklanki z linii Legend produkowane w poskiej hucie o pojemności 250 ml, z gładkim rantem, ozdobione - typowym dla tej kolekcji, otwartym pęcherzykiem powietrza, zatopionym w grubym dnie. Szklanki z pewnością spodobają się koneserom dobrego stylu. Barwione w masie brązowe szkło zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem sojowym, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Drewniany knot, który zapewnia równomierne wypalanie oraz przyjemnie "pyrka" gdy płonie. Całość dopełnia elegancie prezentowe pudełko 

Parametry świecy:

Wysokość: 100mm Średnica: 82mm Czas palenia: ok. 50 godz.
Waga całości: 670g Waga zalewu: +/- 230g

Wymiary giftboxa: 

Wysokość: 11cm Szerokość: 11,5cm  Długość: 11,5cm

Zawiera niewielki dodatek w postaci olejów roślinnych. Nasze woski są wolne od materiału modyfikowanego genetycznie, nie zawierają pestycydów i herbicydów, co zostało potwierdzone przez analizy dokonane w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Producent gwarantuje, że są 100% roślinne i nie zawierają ropy naftowej i produktów ropopochodnych, parafiny, wosku palmowego ani pszczelego. Są to woski naturalne, wegańskie, biodegradowalne, nie zawierają szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne.

Podobne produkty